Ostatnia aktualizacja:

Nasiona Marihuany

Mateusz

Jak powstają feminizowane nasiona marihuany?

Nasiona marihuany

Pierwsze osobniki żeńskie marihuany były uzyskiwane w zasadzie na chybił trafił. Zdecydowanie bardziej powszechnie były uprawy, które się składają z osobników męskich. W większej ilości przypadków wytwarzanie nasion marihuany feminizowanych zależało tak naprawdę tylko i wyłącznie od samego szczęścia. Obecnie istnieje kilka sposobów, które zwiększają znacząco prawdopodobieństwo tego, iż otrzymamy feminizowane nasiona bardziej:

  • zdrowe,
  • czyste,
  • wydajne.

Najpopularniejsze z nich są rodelizacja jak i także użycie srebra koloidalnego.

Nasiona konopi

Rodelizacja jest rodzajem manipulacji naturalnej. Bardzo często, gdy osobnik żeński marihuany się staje zestresowany czy też zbliża się jego koniec cyklu życia, to zaczyna od wytwarzać własny pyłek. Jaki jest cel rodelizacji? Celem jest oczywiście utrzymanie samego kwitnienia tak długa, aż dana roślina nie podejmie takich drastycznych kroków. Gdy pręciki się zaczynają pojawiać, to należy zbierać pyłek przy pomocy delikatnej ligniny czy też przy pomocy kartki. Kolejny krok to wybranie takich pąków oraz pyłków, które można połączyć ze sobą, aby doszło do wytworzenia nasion feminizowanych marihuany. Jest jedna wada tejże techniki. O jakiej wadzie mówimy? Chodzi o to, ze technika ta nie zawsze daje efekty pozytywne. Na jej powodzenie się składa naprawdę wiele czynników. Na pewno nie każda roślina ma taki sam okres kwitnienia. Można oczywiście śmiało przetestować każdą z odmian. Przy tym sprawdzimy ile czasu jest potrzebne do wytworzenia pręcików. Taka praktyka jednak istnieje za sobą ryzyko pogorszenia się jakości jak i także zmniejszenia ilości zawartości THC. Pozostawienie roślin w za długim stadium kwitnienia niestety nie wpływa zbyt dobrze na nasiona przyszłe. Mamy jednak na rynku kilka odmian, które swoje cechy genetyczne zachowują i przy naszej tytułowej rodelizacji wytwarzają zawsze nasiona feminizowane. Do zalet tejże metody należy niewątpliwie także jej cena. Oprócz ceny naturalność samej metody do nas przemawia.

O co chodzi ze srebrem koloidalnym?

Kolejna metoda jest metodą z użyciem srebra koloidalnego. Metoda ta jest trudniejsza. Do tego dochodzą większe koszty jak i także kwestia czasochłonności. O metodzie tej musimy dodać, że daje znacznie większe szanse na powodzenie, a niżeli w przypadku metody rodelizacji. Do stworzenia swojego własne spreju z koloidalnym srebrem jest potrzebne pięć składników kluczowych. O jakich składnikach mowa? Mowa o takich składnikach jak: czyste srebro, woda destylowana, akumulator, bateria 9V jak i także lutownica. Można w zasadzie kupić samo koloidalne srebro w aptece czy też w zielarskim sklepie. Samo stężenie jest zdecydowanie małe, aby wpływać efektywnie na marihuanę. Musimy wiedzieć, że srebro czyste nie należy do tanich. Jest to jednak konieczny warunek, aby stworzyć sprej, który będzie naprawdę działać.Każdy z nas może wybrać sobie interesującą nas metodę oraz metodę, która nas do siebie przekonuje.

Czym są syntetyczne kannabinoidy?

Substancje stworzone w laboratoriach

Nie da się ukryć, że kannabinoidy zwane syntetycznymi są tworzone w miejscach jakimi są laboratoria. W nich nasącza się kawałki z roślin. Te środki chemiczne są nazywane dokładnie kannabinoidami. Wykazują one bardzo podobne właściwości do tych, które się znajdują w marihuanie. Czasami jednak błędnie są opisywane jako marihuana syntetyczna. Wprowadzone są one do obrotu jako:

  • legalna,
  • bezpieczna

Alternatywa dla zioła

W samej rzeczywistości skutki same w sobie mogą być bardzo nieprzewidywalne. W niektórych przypadkach nawet mogą zagrażać życiu.

Przekazy producentów są bardzo mylące

Kannabinoidy syntetyczne oznaczone są często jako takie, które nie są do spożycia przez ludzi. Jednak z drugiej strony większość producentów zapewnia, że stworzone one zostały przy życiu roślin naturalnych. Tylko i wyłącznie niektóre marki się opierają na działaniu na konopiach, a badania tylko i wyłącznie potwierdzają, że większość z nich jest dostępnych. NPS za zadanie mają zmienić świadomość jak i także tylko i wyłącznie kopiują sam efekt zażycia marihuany. Te substancje sprzedawane są pod bardzo różnymi nazwami. Samo w sobie jest to nielegalne. Faktu jednak to nie zmienia, że kannabinoidy syntetyczne są bardzo łatwe w samym zakupie. Wystarczy tak naprawdę zmienić ich formułę. Wszystko po to, aby produkt sam w sobie przestał już być uznawany na produkt niebezpieczny. Przekonanie oraz nieutrudniony dostęp do produktów syntetycznych kannabinoidów mają na pewno związek z tymi należącymi do naturalnych. Są to zatem te całkowicie nieszkodliwe. Do niczego innego to doprowadza jak do tego, że sięgają po produkty te właśnie młodzi ludzie.

Jak kannabinoidy syntetyczne wpływają na nasz mózg?

Kannabinoidy syntetyczne działają zdecydowanie na identyczne receptory komórek naszego mózgu jak właśnie THC, który jest zawarty w marihuanie. Na pewno jeszcze nie przeprowadzono badań, które by stwierdziły, że kanabinoidy syntetyczne wyjątkowo są niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Potwierdzono już teraz, że działanie ich jest silniejsze i to kilkukrotnie dla zdrowia ludzkiego. Samo działanie jest silniejsze i to kilkukrotnie,  a niżeli w przypadku zażycia marihuany naturalnej. Między innymi właśnie dlatego, to jak konkretna osoba na nie zareaguje jest nieprzewidywalne. Pamiętać musimy o tym, że kannabinoidy syntetyczne się różnią pomiędzy sobą samym składem. W zależności od danej formuły czy też od danego producenta. Nawet jeśli przy zażyciu pierwszym nie były odczuwalne nachalne uboczne skutki, to wcale nie jest przewidziane, że przy kolejnej próbie nie dojdzie do jakiejś naprawdę poważnej tragedii. Kannabinoidy syntetyczne o zbliżonym składzie do tych właśnie naturalnych wykazują działanie naprawdę bardzo podobne. A zatem jakie? Na pewno poprawiają nasz nastrój, zmieniają percepcję, relaksują nas czy też mogą pozwolić nam chociaż na troszkę się oderwać od rzeczywistości. Jak widać na załączonym obrazku dosyć sporo tego wszystkiego jest.

Nasiona Konopi

Nasiona marihuany